/Files/images/motivator-5232.jpg

9 способів максимально використовувати свої можливості


Читайте в статті:
• Занадто багато з тих, кого ховають у вісімдесят років, насправді померли ще у двадцять.
• Занадто багато людей пливе по життю за течією, так і не розкривши свій потенціал і використовуючи лише малу частку своїх здібностей. Згідно з останніми науковими даними, людина в середньому використовує тільки 1/100 від 1 % свого інтелекту протягом свого життя, тоді як, за словами шановного дослідника Івана Ефремова, «ми могли б, без ускладнень, вивчити понад 40 іноземних мов, запам'ятати кілька енциклопедій від А до Я і пройти десятки курсів навчання у різних інститутах».
• А ще, більшість людей перетворюється на самовдоволених істот, які щодня займаються тим самим, однаковим чином - і з тими самими людьми. Нижче наведені дев'ять прикладів того, як навчитися максимально використовувати свої здібності й уміти повністю розкрити потенціал, закладений усередині нас.

Розширте межі реальності


Найуспішніші бізнесмени, як правило, намагаються стрибнути вище голови. Вони перетворюють неможливе на ймовірне, продуктивніше думаючи й постійно тримаючи у голові ширші перспективи. Знайдіть час для творчого мислення, пофантазуйте про те, як ви розвиватимете свій бізнес, збагатите своє особисте життя. Ходіть на освітні семінари, намагайтеся щонайбільше довідатися й будете відкритими для нових ідей.


Оточіть себе кращим


Ви є продуктом свого середовища. Відповідно до асоціативного принципу те, яким ви станете через п'ять років, залежить від двох основних факторів: від того, з ким ви спілкуєтеся, і від того, які книжки ви читаєте.
Зробіть так, щоб і перше, і друге було найвищого класу. Оточіть себе людьми, що прагнуть рухатися уперед, чоловіками й жінками, що жадають змінити той діловий світ, у якому нам доводиться існувати.
Створіть свою спілку з менеджерів, які відрізняються надзвичайним розумом, творчих і успішних, і зустрічайтеся з ними щотижня протягом усього наступного року, щоб за допомогою «мозкових атак» знайти нові шляхи збільшення ділових успіхів.
Крім того, почитайте біографії людей, якими ви звикли захоплюватися, і почерпніть щось корисне з їхнього досвіду. Ви зможете глибоко проникнути у думки найбільших світових мислителів, усього лише відвідавши бібліотеку.


Проживайте день насиченіше


На семінарах, які я проводжу для компаній по всій країні, я закликаю людей ставитися більш відповідально до свого часу. Занадто багато тих, хто витрачає його на порожні переживання з приводу своїх минулих невдач і майбутніх неприємностей.
Загалом, дуже часто страхи перед майбутнім так і не матеріалізуються. Як помітив Марк Твен: «Умоєму житті було багато бід, і деякі з них дійсно траплялися». Проживайте кожен свій день повноцінно.
Минуле — уже історія, а майбутнє — лише мрія. Ваш день — це все, що ви маєте. Пробуйте нове, частіше ризикуйте, думайте про більше. Результати скажуть самі за себе.


Підвищуйте свої стандарти


Лікарі-окулісти використовують термін «амбліопія» для опису явища, яке виникає, коли здорове око маленької дитини перестає бачити після того, як на ньому побувала пов'язка.
Люди, які проводять свої дні за роботою у невеликому комфортабельному світі, також страждають на власну форму амбліопії.
Проживаючи своє життя начебто з пов'язкою на очах, вони втрачають уроджену здатність бачити безмежні можливості. Вони втрачають зір і починають задовольнятися заурядністю свого існування.
На жаль, єдиний шлях до гідного життя лежить через високу якість та ініціативу. Підвищіть свої стандарти з розрахунком на роки вперед. Жадайте від себе більшого, змушуйте себе пробувати такі речі, про які ви, можливо, думали, як про неможливі для вас. Найкращий спосіб перемогти страх — зустріти небезпеку з високо піднятою головою.


Пройдіть зайву милю


Одна із кращих стратегій бізнесу полягає в тому, щоб «менше обіцяти, більше робити». Ця нехитра філософія створить у вашій споживчій базі ядро з «істинно віруючих», які робитимуть вам чудову усну рекламу.
Запитайте своїх клієнтів, чого вони чекають від вас у плані послуг, і перевершіть їхні очікування. І те ж саме робіть у своєму особистому житті.
Присвячуйте читанню ЗО хв у день, незалежно від того, наскільки сильно ви зайняті, тому що нові ідеї є продуктом успіху у наш схиблений на інформації час. Багато працюйте, тому що бізнес обов'язково за це вам віддячить. І постійно самовдосконалюйтеся, адже лідерство починається зсередини.


Зосередьте свою енергію


Великий мислитель Конфуцій сказав: «Людина, що погналася за двома кроликами відразу, не піймає жодного». Один із вічних принципів успіху надзвичайно простий: зосередьте свою енергію на тому, що дійсно того варте.
На своїх семінарах для керівників підприємств я говорю: «Людина, що намагається зробити все, закінчує тим, що не робить нічого. Насправді, для того, щоб щось зробити, потрібно знати, чого робити не слід».
Зосередьте свою увагу тільки на тих високоефективних видах діяльності, які приведуть вас до намічених цілей. Якщо діяльність не пов'язана з жодним із ваших стратегічних завдань, у вас має вистачити самодисципліни, щоб сказати собі «ні». Ваша продуктивність і досягнення опиняться на небувалій висоті.


Будьте лідером мотивації


Висококваліфіковані професіонали думають насамперед про людей. Вони розуміють, що допомагаючи людям одержати те, чого ті хочуть, допомагають собі одержати те, чого хочуть вони самі.
Невпинно запитуйте тих, хто входить у коло вашого спілкування: «Чим я можу вам допомогти в досягненні ваших цілей?» Будьте постійно корисні своїм клієнтам, друзям і сусідам. Надихайте інших своїм прикладом і виконуйте свої обіцянки. Ви, мабуть, задивуєтеся тому, скільки можливостей відкриється перед вами.


Змінюйтеся


Ми пливемо по морю змін. За останні 30 років з'явилося більше нової інформації, ніж за попередні 5000. Технологія змінюється із запаморочливою швидкістю, соціополітичний світ трансформувався, і навіть наші робочі місця й стиль роботи сильно змінилися порівняно з тим, що було кілька років тому.
Так що ж ми можемо вдіяти, щоб не тільки вижити в умовах нової інформаційної економіки, але й процвітати? Відповідаю: змінитися. Одиного разу Махатму Ганді запитав один із його послідовників, як змінити відношення навколишніх. Ганді задумався й потім відповів із посмішкою: «Змінюйся». Використовуйте зміни як інструмент бізнесу. Позбудьтеся «бункерної свідомості», станьте частиною мінливого світу навколо вас. Освоюйте технології, блукайте по Інтернету, ходіть на курси й почніть дивитися на зміни як на можливість підняти свій бізнес і своє життя на якісно новий рівень.
Розвивайте звичку діяти
«Знання недостатньо, потрібно його застосовувати. Бажання недостатньо, потрібно діяти», — писав німецький філософ Ґете. Висококваліфіковані професіонали розуміють, що тривалий успіх — справа кількості: чим більше ви дієте, тим більшого результату досягнете.
Візьмемо, наприклад, дзвінки по телефону потенційним клієнтам. Продавець, що робить 100 дзвінків у день, безсумнівно укладе більше угод, ніж той, хто дзвонить тільки 50 разів у день.

Домагайтеся успіху діючи.


Якщо ви вивчите нову маркетингову стратегію або нову тактику для зняття напруги, почніть застосовувати її негайно, поки «закон спадного наміру» не набуде чинності й ваше бажання не зникне. Якби більшість людей ефективно застосовувала хоча б половину ідей, які опромінювали їхні голови, їхні успіхи перевершували б їхні найсміливіші очікування.
Проблема в тому, що більшість людей не застосовує свої знання на практиці. Не допускайте, щоб це відбувалося з вами.

За матеріалами сайту www.cheloveki.ru

/Files/images/schastlivie_lyudi.jpgПриберіть зі свого лексикону слово «проблеми», й вони щезнуть самі собою. Китайська мудрість



Вправи для зняття стресу



Вправа 1. Цей комплекс дуже простий і ефективний, для його виконання вам не буде потрібно нічого крім стіни.

1. Насупте чоло, сильно напружте лобові м'язи на 10 секунд; розслабте їх теж на 10 секунд. Повторіть вправу швидше, напружуючи й розслаблюючи лобові м'язи з інтервалом в 1 секунду. Фіксуйте свої відчуття кожного разу.

2. Міцно замружтеся, напружте повіки на 10 секунд, потім розслабте теж на 10 секунд. Повторіть вправу швидше.

3.Зморщте ніс на 10 секунд. Розслабте. Повторіть швидше.

4. Міцно стисніть губи. Розслабте. Повторіть швидше.

5. Сильно впріться потилицею в стіну, підлогу або ліжко. Розслабтеся. Повторіть швидше.

6. Упріться в стіну лівою лопаткою, знизайте плечима. Розслабтеся. Повторіть швидше.

7. Упріться в стіну правою лопаткою, знизайте плечима. Розслабтеся. Повторіть швидше.



Вправа 2. Якщо обстановка навколо напружена й ви почуваєте, що втрачаєте самовладання, цей комплекс можна виконати прямо на місці, за столом, практично непомітно для навколишніх.

1. Так сильно, як можете, напружте пальці ніг. Потім розслабте їх.

2. Напружте й розслабте ступні ніг.

3. Напружте й розслабте гомілки.

4. Напружте й розслабте коліна.

5. Напружте й розслабте стегна.

6. Напружте й розслабте сідничні м'язи.

7. Напружте й розслабте живіт.

8. Розслабте спину й плечі.

9. Розслабте кисті рук.

10. Розслабте передпліччя.

11. Розслабте шию.

12. Розслабте лицьові м'язи.

13. Посидьте спокійно кілька хвилин, насолоджуючись повним спокоєм. Коли вам здасться, що повільно пливете, — ви повністю розслабилися.



Вправа 3. Цю вправу можна робити в будь-якому місці. Потрібно сісти зручніше, скласти руки на колінах, поставити ноги на землю й знайти очима предмет, на якому можна зосередити свою увагу.

1. Почніть рахувати від 10 до 1, на кожному рахунку роблячи вдих і повільний видих. (Видих має бути помітно довше вдиху.)

2. Заплющіть очі. Знову порахуйте від 10 до 1, затримуючи подих на кожному рахунку. Повільно видихайте, уяляючи, як з кожним видихом зменшується й нарешті зникає напруження.

3. Не розплющуючи очі, рахуйте від 10 до 1. Цього разу уявіть, що видихуване вами повітря пофарбоване в теплі пастельні тони. З кожним видихом кольоровий туман стає густішим, перетворюється на хмари.

4. Пливіть ласкавими хмарами доти, поки очі не розплющаться самі.

Щоб знайти потрібний ритм рахунку, дихайте повільно й спокійно, відгороджуючись від усіляких хвилювань за допомогою уяви. Цей метод дуже добре послаблює стрес.

Через тиждень почніть рахувати від 20 до 1, ще через тиждень — від 30, і так до 50.
Кiлькiсть переглядiв: 388

Коментарi