Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2015-2016 навчального року

1. Шеверньов Едуард (8-А клас) - німецька мова - І місце (вчитель Поп Е.В.)

2. Грещук Даніель (9-А клас) - трудове навчання - І місце (вчитель Цифра В.Ю.)

3. Симулик Кристина (11 клас) - українська мова -ІІ місце (вчитель Габовда Н.Ю.)

4. Чмерук Степан (7-Б клас) - хімія - ІІ місце (вчитель Кенийз О.А.)

5. Аль-Іная Яна (10 клас) - фізика - ІІІ місце (вчитель Футько М.І.)

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2014-2015 навчального року

1. Домашин Валентина (11 клас) – українська мова - ІІІ місце

2.Чмерук Степан (6-А клас) – математика - ІІІ місце

3.Томищ Іван (11 клас) – математика - ІІІ місце

4.Томищ Іван (11 клас) - біологія - ІІ місце

5.Шкирта Василь (11 клас) - німецька мова - ІІІ місце

6.Томищ Іван (11 клас) - фізика - ІІІ місце

7.Томищ Іван (11 клас) - хімія - ІІІ місце

8.Томищ Іван (11 клас) - економіка - ІІ місце

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2013-2014 навчального року

1.Зийнич Катерина (8 клас) - українська мова - ІІІ місце/Files/images/100_9143.JPG

2.Пойдин Каріна (7-А клас) - українська мова - ІІІ місце/Files/images/100_9139.JPG

3.Шило Катерина (11 клас) - німецька мова - І місце/Files/images/100_9389.JPG

4.Шкирта Василь (10 клас) - німецька мова - ІІІ місце, інформаційні технології - ІІ місце/Files/images/100_9387.JPG

5.Мароді Михайло (8 клас) - біологія - ІІІ місце/Files/images/101_0298.JPG

6.Томищ Іван (10 клас) - математика - ІІІ місце/Files/images/100_9090.JPG

7.Гелетей Михайло (9-А клас) - хімія - ІІІ місце/Files/images/100_9138.JPG

8.Поп Емілія (11 клас) - астрономія - ІІ місце, хімія, екологія - ІІІ місце/Files/images/getImage.jpeg

9.Малярчик Дмитро (9-А клас) - трудове навчання - І місце/Files/images/PC030059.JPG

10.Богдан Олег, Томищ Іван (10 клас) - екологія - ІІІ місце/Files/images/PB290471 - копия.JPG

11.Гливляс Костянтин (7-Б клас) - образотворче мистецтво - ІІІ місце/Files/images/P2060071.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 348

Коментарi