«Затверджено»

«___» _____________2015

Директор __________Л. Василинка

«Погоджено»

«___» ____________2015

Заст. дир. з ВР_________ О. Томищ

Положення про День самоврядування в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7

Мета: активізація шкільного самоврядування; підвищення інтересу школярів до суспільного життя школи; розвиток організаторських здібностей школярів; проведення профорієнтаційної роботи з школярами.

Підготовчий етап

· День самоврядування проходить під час відзначення Дня учителя

· Підготовку до Дня самоврядування проводить Президентська рада

· Президентська рада розподіляє функціональні обов`язки, складає розклад уроків та заходів під час Дня самоврядування, підбирає дублерів учителів зі складу учнів 11 класу, проводить з ними підготовчу роботу й координує взаємозв`язок учителів та дублерів.

· Кращі учні 11 класу є дублерами учителів школи й проводять уроки у 1-11 класах за наперед підготовленими планами й конспектами уроків, затвердженими вчителями школи.

· У День самоврядування вчителі об`єднуються у 12-У клас і займаються за розкладом

· На початку Дня самоврядування шкільний Парламент та адміністрація школи проводять настановчу лінійку

Порядок проведення Дня самоврядування

· Починаючи з 8.00 год. дублери адміністрації школи здійснюють чергування в школі разом з черговим класом

· О 08.30 год починаються уроки. Тривалість уроків у День самоврядування скорочена

· Дублери адміністрації школи та черговий клас слідкують за відвідуванням уроків учнями, порядком у школі, зовнішнім виглядом учнів та відвідуванням їдальні.

· Дублери на перервах та під час «вікон» перебувають в учительській.

· У кінці Дня самоврядування після святкового концерту відбувається нарада дублерів, учителів та адміністрації школи у актовому залі.

Комісія «Знання» разом із заступником директора з виховної роботи проводить методичні навчання дублерів, пояснюючи, як писати плани уроків, як краще побудувати урок.

Під час підготовки Дня самоврядування проходять зустрічі дублерів учителів з учителями, адміністрацією школи, класними керівниками. Уроки проводяться з використанням наочних посібників, технічних засобів навчання. Відповіді та робота учнів на уроці оцінюються, оцінки виставляються в щоденник. Після проведення уроків дублери вчителів пишуть аналіз уроку й здають його дублерові заступника директора з навчально-виховної роботи.

За декілька днів до проведення Дня самоврядування видається наказ про його проведення.

Уроки для 12-У класу (вчительського) класу розробляє комісія «Знання».

Напередодні Дня самоврядування проходить нарада адміністрації школи та Президентської ради, на якій обговорюються всі особливості майбутнього заходу.

Учням-дублерам, як правило, виставляються оцінки за проведення уроків. Оцінки виставляються вчителем, якого дублював учень і з того предмета, з якого учень проводив урок.

Кiлькiсть переглядiв: 272

Коментарi