Мукачівська загальноосвітня школа №7

МИ ПЕРЕЇХАЛИ!!!

ШУКАЙТЕ НАС ЗА НОВОЮ АДРЕСОЮ:

https://school7mukachevo.com/

Адміністрація Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 повідомляє, що станом на 31 травня 2021 року відповідно до кількості заяв, переданих від держателя Реєстру, до 1-го класу зараховано 37 дітей. Наказ № 10-у від 01 червня 2021 року (додається) .

Зокрема інформуємо, про наявність 15 вільних місць та нагадуємо, що зарахування дітей до першого класу здійснюється за наявності медичних довідок форми № 063/0 «Карта профілактичних щеплень», № 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового профілактичного огляду.»

Документи для зарахування до 1-го класу (оригінали та копії)

1.Свідоцтво про народження

2.Ідентифікаційний код

3.Довідка про реєстрацію місця проживання особи

4.Медична довідка

Увага! 1 квітня 2021 р. – стартує початок реєстрації дитини на вступ до першого класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст.№7. З умовами подачі документів можна ознайомитись тут→https://www.facebook.com/educationmukachevo/

ЗНО - 2021

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року триватиме з 1 лютого до 5 березня включно.

Реєструватися можна за цим посиланням https://zno.testportal.com.ua/registration

Додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії триватиме упродовж 6 – 18 травня включно.

Щоб зареєструватися для участі в ЗНО, потрібно правильно обрати категорію, створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).

Звертаємо увагу на те, що комплект реєстраційних документів має містити:

  • оформлену реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися»;
  • засвідчену копію паспорта громадянина України;
  • засвідчену копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років).
  • за потреби інші документи (медичний висновок про створення про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріальн

https://testportal.gov.ua/zno-2021/

Адміністрація Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 повідомляє, що станом на 31 травня 2020 року відповідно до кількості заяв, переданих від держателя Реєстру, до 1-го класу зараховано 37 дітей. Наказ № 11-у від 01 червня 2020 року (додається).

Зокрема інформуємо, про наявність 15 вільних місць та нагадуємо, що зарахування дітей до першого класу здійснюється за наявності медичних довідок форми № 063/0 «Карта профілактичних щеплень», № 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового профілактичного огляду».

Документи, необхідні для зарахування до 1-го класу (оригінали та копії)

1.Свідоцтво про народження

2.Ідентифікаційний код

3.Довідка про реєстрацію місця проживання особи

4.Медична довідка

Про роботу школи під час карантину 2020
/Files/images/0_karantin/Н.1.png/Files/images/0_karantin/Н.2.png

За результатами засідань виконкомом Мукачівської міської ради було ухвалено відповідні рішення:

від 22.08.2017 № 237 "Про зарахування дітей до 1-их класів загальноосвітніх навчальних закладів міста"

від 25.07.2017 № 199 "Про зарахування дітей до 1-их класів загальноосвітніх навчальних закладів міста"

від 27.06.2017 № 156 "Про зарахування дітей до 1-их класів загальноосвітніх навчальних закладів міста"

від 23.05.2017 № 119 "Про зарахування дітей до 1-их класів загальноосвітніх навчальних закладів міста"

від 25.04.2017 № 98 "Про зарахування дітей до 1-их класів загальноосвітніх навчальних закладів міста"

З 20 березня 2017 року розпочато роботу щодо відбору підручників загальноосвітніми навчальними закладами для учнів 9 класу на 2017/2018 н.р. Покрокова інструкція дій навчальних закладів розміщена на НОВОМУ РЕПОЗИТАРІЇ http://www.repository.imzo.gov.ua/

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2017 СТАРТУЄ О 10:00 6 ЛЮТОГО

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій повідомив, що з 10:00 6 лютого за допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеному на офіційному сайті Українського центру (testportal.gov.ua), охочі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації. Це можна зробити самостійно або звернутися до пункту реєстрації. Перелік пунктів реєстрації буде розміщено на сайті Українського центру. Для випускників поточного року пункти реєстрації створено за місцем їх навчання.

Випускники поточного року, заповнюючи реєстраційну картку, мають вказати назви навчальних предметів, із яких їм буде зараховано результати ЗНО як оцінки за державну підсумкову атестацію (ДПА). Перший обов’язковий предмет – українська мова. Другим обов’язковим предметом учасник може обрати або математику, або історію України. Третій – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування 2017 року (математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія). «Для зарахування оцінок державної підсумкової атестації можна обрати й математику, й історію України та пройти ЗНО з цих предметів. Вибір предметів залежить від самого учасника та його планів щодо подальшого навчання. Адміністрації шкіл не можуть впливати на вибір предметів ДПА», – наголосив Вадим Карандій.

Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів, який випускники поточного року подають до закладу, в якому навчаються, а випускники минулих років та учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів надсилають (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, вказану в контрольно-інформаційному листі. Перелік документів, необхідних для реєстрації, буде розміщено на сайті Українського центру в розділі «Процедура реєстрації».

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані випускникам поточного року до закладу, в якому вони навчаються. Випускникам минулих років та учням (слухачам, студентам) професійно-технічних, вищих навчальних закладів – за адресою, вказаною під час реєстрації.

Реєстрація триватиме до 17 березня. Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 31 березня.

10 січня стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2017

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти (http://www.test.if.ua/). Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.
Кожен зареєстрований учасник може скласти тести: 1 квітня з української мови і літератури, а 8 квітня – з одного з предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).
Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні платна. Вартість тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти.
Докладніше про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – важлива складова підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Це можливість:
  • ознайомитися із процедурою та стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;
  • виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • навчитись ефективно розподіляти час;
  • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • оцінити власний рівень навчальних досягнень.

/Files/images/gupvhdANbEE.jpg

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК У ШКОЛІ

Дякуємо ВАМ за теплоту сердець!

/Files/images/yarmarok/DSC_0933.JPG/Files/images/yarmarok/DSC_0944.JPG/Files/images/yarmarok/DSC_0954.JPG/Files/images/yarmarok/DSC_0962.JPG/Files/images/yarmarok/DSC_1058.JPG/Files/images/yarmarok/DSC_1077.JPG/Files/images/yarmarok/DSC_1082.JPG/Files/images/yarmarok/DSC_1083.JPG/Files/images/yarmarok/DSC_1085.JPG/Files/images/yarmarok/DSC_1087.JPG/Files/images/yarmarok/DSC_1088.JPG/Files/images/yarmarok/DSC_1159.JPG/Files/images/yarmarok/DSC_1160.JPG/Files/images/yarmarok/DSC_1178.JPG/Files/images/yarmarok/DSC_1186.JPG/Files/images/yarmarok/DSC_1204.JPG/Files/images/yarmarok/DSC_1209.JPG

Заголовок

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Лютий 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728